3M ABR-947A-80-0.5X18(50) 3M - TC
  • Part Number: 3M ABR-947A-80-0.5X18(50)
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 3M CUBITRON LL BELT 947A; 1/2 IN
  • Category: Abrasives
  • Status:
  • More about 3M ABR-947A-80-0.5X18(50) 3M - TC
    3M ABR-947A-80-0.5X18(50) is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Abrasives category. 3M ABR-947A-80-0.5X18(50) is described as 3M CUBITRON LL BELT 947A; 1/2 IN. Perfect Parts is a supplier of Chemicals & Adhesives and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH