3M ABR-947A-120-0.5X18(50) 3M - TC
  • Part Number: 3M ABR-947A-120-0.5X18(50)
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 3M CUBITRON LL BELT 947A; 1/2 IN
  • Category: Abrasives
  • Status:
  • More about 3M ABR-947A-120-0.5X18(50) 3M - TC
    3M ABR-947A-120-0.5X18(50) is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Abrasives category. 3M ABR-947A-120-0.5X18(50) is described as 3M CUBITRON LL BELT 947A; 1/2 IN. Perfect Parts is a supplier of Chemicals & Adhesives and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Abrasives from all manufacturers
    ---> Chemicals & Adhesives by sub category
  • More About  Abrasives
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE