3M 8805 SQUARE-28MM-100 3M - TC
  • Part Number: 3M 8805 SQUARE-28MM-100
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: THERMLLY COND ADH SQ 28MM 100/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 3M 8805 SQUARE-28MM-100 3M - TC
    3M 8805 SQUARE-28MM-100 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 3M 8805 SQUARE-28MM-100 is described as THERMLLY COND ADH SQ 28MM 100/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK