3M 5590H-05 SQUARE-25MM-100 3M - TC
  • Part Number: 3M 5590H-05 SQUARE-25MM-100
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: THRMLLY COND PAD SQ 25MM 100/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 3M 5590H-05 SQUARE-25MM-100 3M - TC
    3M 5590H-05 SQUARE-25MM-100 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 3M 5590H-05 SQUARE-25MM-100 is described as THRMLLY COND PAD SQ 25MM 100/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM