3M 5590H-05 SQUARE-20MM-250 3M - TC
  • Part Number: 3M 5590H-05 SQUARE-20MM-250
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: THRMLLY COND PAD SQ 20MM 250/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 3M 5590H-05 SQUARE-20MM-250 3M - TC
    3M 5590H-05 SQUARE-20MM-250 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 3M 5590H-05 SQUARE-20MM-250 is described as THRMLLY COND PAD SQ 20MM 250/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK