38.9MM-38.9MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 38.9MM-38.9MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 38.9MM X 38.9MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 38.9MM-38.9MM-25-8815 3M - TC
    38.9MM-38.9MM-25-8815 3M - TC
    38.9MM-38.9MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 38.9MM-38.9MM-25-8815 is described as 38.9MM X 38.9MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP