38.1MM-34.93MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 38.1MM-34.93MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 38.1MM X 34.93MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 38.1MM-34.93MM-25-8815 3M - TC
    38.1MM-34.93MM-25-8815 3M - TC
    38.1MM-34.93MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 38.1MM-34.93MM-25-8815 is described as 38.1MM X 34.93MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 5SLOT 3U 64BIT 3.3
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1/J2 5-SLOT
    View
    Vector
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V