37.75MM-22.2MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 37.75MM-22.2MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 37.75MM X 22.2MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 37.75MM-22.2MM-25-8815 3M - TC
    37.75MM-22.2MM-25-8815 3M - TC
    37.75MM-22.2MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 37.75MM-22.2MM-25-8815 is described as 37.75MM X 22.2MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"