37.34MM-44.45MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 37.34MM-44.45MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 37.34MM X 44.45MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 37.34MM-44.45MM-25-8810 3M - TC
    37.34MM-44.45MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 37.34MM-44.45MM-25-8810 is described as 37.34MM X 44.45MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PNL 3U 4HP (ANODZD UNTRTD EDG)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC EMC GASKET O RING
    View
    Wakefield-vette
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT