36.83MM-25.55MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 36.83MM-25.55MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 36.83MM X 25.55MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 36.83MM-25.55MM-25-8815 3M - TC
    36.83MM-25.55MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 36.83MM-25.55MM-25-8815 is described as 36.83MM X 25.55MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V