36.83MM-25.55MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 36.83MM-25.55MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 36.83MM X 25.55MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 36.83MM-25.55MM-25-8810 3M - TC
    36.83MM-25.55MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 36.83MM-25.55MM-25-8810 is described as 36.83MM X 25.55MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM