36.83MM-25.55MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 36.83MM-25.55MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 36.83MM X 25.55MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 36.83MM-25.55MM-25-5590H-05 3M - TC
    36.83MM-25.55MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 36.83MM-25.55MM-25-5590H-05 is described as 36.83MM X 25.55MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN