34.9MM-12.7MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 34.9MM-12.7MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 34.9MM X 12.7MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 34.9MM-12.7MM-25-8815 3M - TC
    34.9MM-12.7MM-25-8815 3M - TC
    34.9MM-12.7MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 34.9MM-12.7MM-25-8815 is described as 34.9MM X 12.7MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB