34.9MM-12.7MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 34.9MM-12.7MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 34.9MM X 12.7MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 34.9MM-12.7MM-25-5590H-05 3M - TC
    34.9MM-12.7MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 34.9MM-12.7MM-25-5590H-05 is described as 34.9MM X 12.7MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS