32MM-23.4MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 32MM-23.4MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 32MM X 23.4MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 32MM-23.4MM-25-5590H-05 3M - TC
    32MM-23.4MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 32MM-23.4MM-25-5590H-05 is described as 32MM X 23.4MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM