32MM-22.22MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 32MM-22.22MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 32MM X 22.22MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 32MM-22.22MM-25-5590H-05 3M - TC
    32MM-22.22MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 32MM-22.22MM-25-5590H-05 is described as 32MM X 22.22MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE