30MM-25.4MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 30MM-25.4MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 30MM X 25.4MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 30MM-25.4MM-25-8815 3M - TC
    30MM-25.4MM-25-8815 3M - TC
    30MM-25.4MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 30MM-25.4MM-25-8815 is described as 30MM X 25.4MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE