29.97MM-25.4MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 29.97MM-25.4MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 29.97MM X 25.4MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 29.97MM-25.4MM-25-8815 3M - TC
    29.97MM-25.4MM-25-8815 3M - TC
    29.97MM-25.4MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 29.97MM-25.4MM-25-8815 is described as 29.97MM X 25.4MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ