29.97MM-25.4MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 29.97MM-25.4MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 29.97MM X 25.4MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 29.97MM-25.4MM-25-8810 3M - TC
    29.97MM-25.4MM-25-8810 3M - TC
    29.97MM-25.4MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 29.97MM-25.4MM-25-8810 is described as 29.97MM X 25.4MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK