29.97MM-25.4MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 29.97MM-25.4MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 29.97MM X 25.4MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 29.97MM-25.4MM-25-5590H-05 3M - TC
    29.97MM-25.4MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 29.97MM-25.4MM-25-5590H-05 is described as 29.97MM X 25.4MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F