28.7MM-48.26MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 28.7MM-48.26MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 28.7MM X 48.26MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 28.7MM-48.26MM-25-8815 3M - TC
    28.7MM-48.26MM-25-8815 3M - TC
    28.7MM-48.26MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 28.7MM-48.26MM-25-8815 is described as 28.7MM X 48.26MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE