28.7MM-48.26MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 28.7MM-48.26MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 28.7MM X 48.26MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 28.7MM-48.26MM-25-8810 3M - TC
    28.7MM-48.26MM-25-8810 3M - TC
    28.7MM-48.26MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 28.7MM-48.26MM-25-8810 is described as 28.7MM X 48.26MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)