27.94MM-27.94MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 27.94MM-27.94MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 27.94MM X 27.94MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 27.94MM-27.94MM-25-8810 3M - TC
    27.94MM-27.94MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 27.94MM-27.94MM-25-8810 is described as 27.94MM X 27.94MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"