27.94MM-27.94MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 27.94MM-27.94MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 27.94MM X 27.94MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 27.94MM-27.94MM-25-5590H-05 3M - TC
    27.94MM-27.94MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 27.94MM-27.94MM-25-5590H-05 is described as 27.94MM X 27.94MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED