25MM-12.5MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 25MM-12.5MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 25MM X 12.5MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 25MM-12.5MM-25-8815 3M - TC
    25MM-12.5MM-25-8815 3M - TC
    25MM-12.5MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 25MM-12.5MM-25-8815 is described as 25MM X 12.5MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    View
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM