25.4MM-5M-0.5MM-5590H 3M - TC
  • Part Number: 25.4MM-5M-0.5MM-5590H
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: THERMAL INTERFACE PAD 25.4MM
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 25.4MM-5M-0.5MM-5590H 3M - TC
    25.4MM-5M-0.5MM-5590H 3M - TC
    25.4MM-5M-0.5MM-5590H is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 25.4MM-5M-0.5MM-5590H is described as THERMAL INTERFACE PAD 25.4MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE