25.4MM-41.9MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 25.4MM-41.9MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 25.4MM X 41.9MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 25.4MM-41.9MM-25-8810 3M - TC
    25.4MM-41.9MM-25-8810 3M - TC
    25.4MM-41.9MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 25.4MM-41.9MM-25-8810 is described as 25.4MM X 41.9MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS