25.4MM-41.91MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 25.4MM-41.91MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 25.4MM X 41.91MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 25.4MM-41.91MM-25-8810 3M - TC
    25.4MM-41.91MM-25-8810 3M - TC
    25.4MM-41.91MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 25.4MM-41.91MM-25-8810 is described as 25.4MM X 41.91MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM