25.4MM-16.26MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 25.4MM-16.26MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 25.4MM X 16.26MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 25.4MM-16.26MM-25-5590H-05 3M - TC
    25.4MM-16.26MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 25.4MM-16.26MM-25-5590H-05 is described as 25.4MM X 16.26MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE