240MM-1M-0.5MM-5590H 3M - TC
  • Part Number: 240MM-1M-0.5MM-5590H
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: THERMAL INTERFACE PAD 240MM
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 240MM-1M-0.5MM-5590H 3M - TC
    240MM-1M-0.5MM-5590H 3M - TC
    240MM-1M-0.5MM-5590H is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 240MM-1M-0.5MM-5590H is described as THERMAL INTERFACE PAD 240MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD