22MM-18MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 22MM-18MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 22MM X 18MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 22MM-18MM-25-5590H-05 3M - TC
    22MM-18MM-25-5590H-05 3M - TC
    22MM-18MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 22MM-18MM-25-5590H-05 is described as 22MM X 18MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM