21.84MM-25.4MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 21.84MM-25.4MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 21.84MM X 25.4MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 21.84MM-25.4MM-25-8815 3M - TC
    21.84MM-25.4MM-25-8815 3M - TC
    21.84MM-25.4MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 21.84MM-25.4MM-25-8815 is described as 21.84MM X 25.4MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"