21.84MM-25.4MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 21.84MM-25.4MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 21.84MM X 25.4MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 21.84MM-25.4MM-25-5590H-05 3M - TC
    21.84MM-25.4MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 21.84MM-25.4MM-25-5590H-05 is described as 21.84MM X 25.4MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 9-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V