21.55MM-13.21MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 21.55MM-13.21MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 21.55MM X 13.21MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 21.55MM-13.21MM-25-5590H-05 3M - TC
    21.55MM-13.21MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 21.55MM-13.21MM-25-5590H-05 is described as 21.55MM X 13.21MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"