20.32MM-6.86MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 20.32MM-6.86MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 20.32MM X 6.86MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 20.32MM-6.86MM-25-8810 3M - TC
    20.32MM-6.86MM-25-8810 3M - TC
    20.32MM-6.86MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 20.32MM-6.86MM-25-8810 is described as 20.32MM X 6.86MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"