19.81MM-13.21MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 19.81MM-13.21MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 19.81MM X 13.21MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 19.81MM-13.21MM-25-8815 3M - TC
    19.81MM-13.21MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 19.81MM-13.21MM-25-8815 is described as 19.81MM X 13.21MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"