19.81MM-13.21MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 19.81MM-13.21MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 19.81MM X 13.21MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 19.81MM-13.21MM-25-8810 3M - TC
    19.81MM-13.21MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 19.81MM-13.21MM-25-8810 is described as 19.81MM X 13.21MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL