19.38MM-25.4MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 19.38MM-25.4MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 19.38MM X 25.4MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 19.38MM-25.4MM-25-5590H-05 3M - TC
    19.38MM-25.4MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 19.38MM-25.4MM-25-5590H-05 is described as 19.38MM X 25.4MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"