19.05MM-28.45MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 19.05MM-28.45MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 19.05MM X 28.45MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 19.05MM-28.45MM-25-8810 3M - TC
    19.05MM-28.45MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 19.05MM-28.45MM-25-8810 is described as 19.05MM X 28.45MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP