19.05MM-14.47MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 19.05MM-14.47MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 19.05MM X 14.47MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 19.05MM-14.47MM-25-8815 3M - TC
    19.05MM-14.47MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 19.05MM-14.47MM-25-8815 is described as 19.05MM X 14.47MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"