19.05MM-14.47MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 19.05MM-14.47MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 19.05MM X 14.47MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 19.05MM-14.47MM-25-8810 3M - TC
    19.05MM-14.47MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 19.05MM-14.47MM-25-8810 is described as 19.05MM X 14.47MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM