19.05MM-13.21MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 19.05MM-13.21MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 19.05MM X 13.21MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 19.05MM-13.21MM-25-8815 3M - TC
    19.05MM-13.21MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 19.05MM-13.21MM-25-8815 is described as 19.05MM X 13.21MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM