19.05MM-12.7MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 19.05MM-12.7MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 19.05MM X 12.7MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 19.05MM-12.7MM-25-8815 3M - TC
    19.05MM-12.7MM-25-8815 3M - TC
    19.05MM-12.7MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 19.05MM-12.7MM-25-8815 is described as 19.05MM X 12.7MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG