19.05MM-12.7MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 19.05MM-12.7MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 19.05MM X 12.7MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 19.05MM-12.7MM-25-5590H-05 3M - TC
    19.05MM-12.7MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 19.05MM-12.7MM-25-5590H-05 is described as 19.05MM X 12.7MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"