18MM-57.25MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 18MM-57.25MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 18MM X 57.25MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 18MM-57.25MM-25-8810 3M - TC
    18MM-57.25MM-25-8810 3M - TC
    18MM-57.25MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 18MM-57.25MM-25-8810 is described as 18MM X 57.25MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM