18.8MM-15.24MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 18.8MM-15.24MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 18.8MM X 15.24MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 18.8MM-15.24MM-25-5590H-05 3M - TC
    18.8MM-15.24MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 18.8MM-15.24MM-25-5590H-05 is described as 18.8MM X 15.24MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB