18.03MM-25.4MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 18.03MM-25.4MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 18.03MM X 25.4MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 18.03MM-25.4MM-25-5590H-05 3M - TC
    18.03MM-25.4MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 18.03MM-25.4MM-25-5590H-05 is described as 18.03MM X 25.4MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE