17.8MM-19.8MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 17.8MM-19.8MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 17.8MM X 19.8MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 17.8MM-19.8MM-25-5590H-05 3M - TC
    17.8MM-19.8MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 17.8MM-19.8MM-25-5590H-05 is described as 17.8MM X 19.8MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"