17.78MM-22.86MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 17.78MM-22.86MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 17.78MM X 22.86MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 17.78MM-22.86MM-25-5590H-05 3M - TC
    17.78MM-22.86MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 17.78MM-22.86MM-25-5590H-05 is described as 17.78MM X 22.86MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH