15.24MM-14.47MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 15.24MM-14.47MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 15.24MM X 14.47MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 15.24MM-14.47MM-25-8810 3M - TC
    15.24MM-14.47MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 15.24MM-14.47MM-25-8810 is described as 15.24MM X 14.47MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"